Menu

Profi Credit Opinie

Profi Credit jest to zajmująca drugie miejsce na polskim rynku instytucja pozabankowa. Prowadzi działalność pożyczkową i oferuje swoim klientom odpowiednie warunki spłat. Działa w Polsce od 2004 roku i jest częścią grupy finansowej Profireal Group. Skupia ona w kraju 60 placówek i zatrudnia wielu fachowców.

profi-credit

Dzięki swojej rzetelności oraz zaangażowaniu odnosi znaczące wyniki i jest szybko rozwijającą się działalnością. Kredyty udzielane klientom posiadają długie terminy płatności, a wymagania dotyczące warunków finansowych klientów są na bardzo niskim poziomie. Pozwala to na szerzenie swojej działalności wśród wielu klientów – jednak odrzuca bezpośredni kontakt u klienta w domu, tak jak robi to konkurencyjna firma. Profi Credit pragnie zapewnić pełen profesjonalizm oraz fachowe otoczenie i zachęca swoich klientów do wizyt w placówkach. Pozwala to na budowanie poczucia bezpieczeństwa oraz udzielenie jak najlepszej pomocy.

Profi Credit jako energicznie rozwijająca się firma opiera się na osobistym kontakcie z klientem i personalnym podejściem do każdego z nich, pragnie aby każda ze stron była zadowolona oraz mogła osiągnąć wyznaczone sobie wcześniej cele. O jej rzetelności oraz profesjonalizmie świadczą pozytywne opinie klientów, korzystających z jej usług:

„Dzięki pożyczce od Profi Credit mogłem doczekać się spełnienia planów w krótkim czasie!”

„Polecam ze względu na świetną obsługę i właściwy tego typu instytucjom profesjonalizm. Pożyczkę poleciła mi znajoma i nie zawiodłam się”