Menu

Chmura Amazon – rozwiązanie dla firm

Coraz częściej dochodzi do tego, że firmy, nawet te nowe na rynku muszą szukać przestrzeni cyfrowej do wynajęcia. Chmura daje im wiele możliwości, szczególnie w przypadku oferty Amazona, który doskonale dostosował się do trendu agile.

Chmura Amazon – zaufały im miliony

Liczba przedsiębiorstw korzystających z Amazon WorkSpaces ciągle rośnie i nie jest to zwykły przypadek, tylko skutek doskonalenia usług, aplikacji, przystępnym cenom i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klienta. Mamy możliwość przetestowania nawet przez dwanaście miesięcy za darmo szeregu aplikacji mających na celu poprawienie wydajności naszej pracy i ułatwienie jej, co z kolei pozwala nam zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na przykład na zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi udostępnionymi przez Amazon w zestawie z każdą usługą. Dodatkowym ułatwieniem w już i tak bardzo intuicyjnym i pomocnym pakiecie, jest posiadanie usług Solutions, które tworzą zestawienie wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi do tworzenia projektów finansowych, aplikacji webowych, biznesowych, magazynowania, przetwarzania i analizowania dużych zbiorów danych, zarządzaniem mediami, a także umożliwiające szczegółową analizę dużych zbiorów danych z nauk takich jak medycyna.

Przyjazne rozwiązanie dla rozwijających się firm

Z Amazon WorkSpaces możemy korzystać już od pierwszych dni istnienia naszej firmy. Nie musimy się o nic martwić ani szukać innych rozwiązań, ponieważ, gdy nasze przedsiębiorstwo się rozrośnie i będziemy potrzebowali więcej miejsca do przechowywania danych, będziemy mogli nadal korzystać z chmury Amazona. Wystarczy, że zaczniemy używać serwera, który zapewni nam dodatkowe miejsce. Taka możliwość dostawienia serwera buduje lojalność klienta do producenta, ponieważ nie posiada oferty jedynie dla małych przedsiębiorstw, ale także dla dużych gigantów takich jak Netflix. Mając zapewnioną stabilność klient nie musi się obawiać, że w momencie, gdy będzie miał zbyt dużo danych, będzie zmuszony do szukania innej firmy świadczącej takie same usługi.

chmury

Przejście do chmury oferuje obecnie na polskim rynku coraz więcej firm. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą https://pro4people.com/amazon-cloud-solutions

Stworzone z myślą o gospodarce cyfrowej

Korzystając z usług Amazonu masz nie tylko zapewniony stały dostęp do swoich danych umieszczonych w chmurze. Podobnie jak przypadku usług innych firm, tutaj także nie musisz się martwić ograniczeniami związanymi z przesyłaniem wiadomości drogą elektroniczną, ponieważ nie musisz korzystać z metody wysyłania współpracownikom załączników. Wszystkie twoje dane znajdują się w jednym miejscu, więc masz gwarancję łatwego dostępu do nich, nie powinieneś mieć też żadnych problemów z szybkim dotarciem do konkretnego dokumentu lub zestawu plików. Dodatkowo Amazon WorkSpaces jest przystosowany do pracy z różnymi platformami i systemami operacyjnymi, daje to pewność dostępu do danych niezależnie od używanego sprzętu. Jest to bardzo przydatne, ponieważ my lub nasi pracownicy możemy sprawdzić dokumenty wykorzystując do tego nawet zwykłego smartfona.

Chmura dostosowana do agile

Stosowanie metod agile w biznesie stało się w ostatnim czasie bardzo popularne, szczególnie w przypadku małych i średnich firm. Umożliwia to przystosowanie się do klienta i jego potrzeb. W miarę upływu czasu przy rozrastającym się przedsiębiorstwie nie będziemy mieli problemów przy szybkim skalowaniu, natomiast w przypadku gorszych miesięcy lub zastoju w pracy mamy możliwość zmniejszenia zużycia, co przekłada się przecież na pieniądze, ponieważ, gdy nie zużyjemy tak dużo transferu co zwykle i wykorzystamy mniej miejsca, to analogicznie zapłacimy też mniej pieniędzy za usługę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i daje firmom gwarancję tego, że w razie kryzysu lub zastoju w pracy nie będą musiały płacić takich sum, jak podczas okresu wzmożonej pracy i większego przepływu danych.